• Finał akcji Zostań Muko Przyjacielem -Mukojajo

• Jesteście niesamowici!!!

Dziś dobiegła końca akcja "Zostań Muko Przyjacielem". Nasi uczniowie własnioręcznie wykonali przepiękne ozdoby wielkanocne, pisanki oraz kartki świąteczne. Zostały one  przekazane na kiermasz organizowany przez "Fundację Pomocy Chorym na Mukowiscydozę MUKOHELP". Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane na zakup lekarstw podopiecznych fundacji

DZIĘKUJEMY !!!!

• Wyjątkowa skarpetka

„WYJĄTKOWA SKARPETKA”

Od 11 marca nasza szkoła przyłącza się do akcji organizowanej przez Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczy w Juszczynie „WYJĄTKOWA SKARPETKA”. Jest to wydarzenie związane z obchodami Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa, który przypada 21 marca. W tym roku postanowiliśmy dołączyć do innych szkół, przedszkoli i ośrodków by pobić rekord w najdłuższym sznurku „wyjątkowych skarpet.”

Wychowawcy klas 1-3:

1. Razem z uczniami wykonają „Wyjątkowe skarpetki”. Każdy chętny uczeń może dowolną techniką (kredki, farby, wyklejanki itp.) wykonać skarpetkę. Podczas pracy zachęcamy do robienia zdjęć, które będę umieszczane na stronie FB szkoły z #OREWJuszczynWyjatkowaSkarpetka

2. Pokolorowane i wycięte skarpetki każda klasa zawiesza na sznurku.

3. Każda klasa może nauczyć się piosenki M. Jeżowskiej pt.„Wszystkie dzieci nasze są” i wysyłać nagranie do opiekunów samorządu.

4. 22 marca ubieramy dwie kolorowe skarpetki. W tym dniu opiekun samorządu wykona pamiątkowe zdjęcia każdej klasie.

Klasy 4-8:

Na wcześniej ustalonych godzinach wychowawczych uczniowie prezentują zrobione przez siebie skarpetki, za które dostaną punkty dodatnie.

Spróbujmy wspólnie stwórzyc najdłuższy sznur „Wyjątkowych skarpetek”.

Życzymy dobrej zabawy!!!

• Życzenia z okazji Dnia Kobiet

• Z okazji dzisiejszego Dnia Kobiet chłopcy przesyłają gorącą piosenkę wraz z życzeniami dla wszystkich mam, siòstr, koleżanek, nauczycielek oraz pań pracujących w naszej szkole !!!

• Komunikat

• W związku z tym, że nasza szkoła bierze udział w wielkanocnym konkursie "Zostań Muco Przyjacielem - MUKOJAJO ", w której można wykonać świąteczne ozdoby oraz kartki, szkolny konkurs na najładniejsze kartki świąteczne nie odbędzie się.

Gorąco zachęcamy do udziału w akcji!!

• Rozdanie nagród muzycznych

• Konkurs Muzyczny został zorganizowany z okazji walentynek i skierowany był dla uczniów klas IV-VIII.

Wykonawcy reprezentowali wysoki poziom artystyczny, zapewniając nam dużo wrażeń muzycznych. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku młodzież również zaszczyci nas swoją obecnością.

Jeszcze raz Gratulujemy!!!