• Klasa 1b z wizytą u Koziołka Matołka

   07.10.2022 19:24
   W piątkowy poranek, 7 października wybraliśmy sie z wizytą do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od zabawy na bajkowym placu zabaw.
                                                                
      Po miłej zabawie pokrzepiliśmy siły, by kontynuować spotkanie z bohaterami bajek.
   Odwiedziliśmy  Krainę Baśni, czarodziejskim pociągiem z Koziołkiem Matołkiem zwiedziliśmy baśniowych bohaterow mieszkających pod ziemią, w głębinach oceanów , a nawet w kosmosie. Koziołek dowiózł nas do stacji Czarodziejskiego Ogrodu gdie zrelaksowalśmy się wśród czarodziejskich roślin wraz z Calineczką i elfami.
     .  
   Wyjechaliśmy pelłni niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy za miłe przyjęcie!

    
  • Wiosenne zajęcia plastyczne w 3b.

   Wiosenne zajęcia plastyczne w 3b.

   24.03.2022 18:23
         

   Dziś w naszej klasie odbyły się warsztaty plastyczne -" decoupage- pisanka wielkanocna", które przeprowadzily animatorki z Warsztatów Terapii Zajęciowej  w Kolbuszowej pani Ania Kisiel i pani ewa Pawełek. Bardzo dziękujemy za mile spędzony poświęcony nam czas i naukę nowej techniki plastycznej.

  • Dzień Kobiet w IIIb

   Dzień Kobiet w IIIb

   10.03.2022 18:00
   Dzień Kobiet w nszej klasie obchodziliśmy w bardzo radosnym nastroju. Dzięki uprzejmości Taty Filipa,który zaprosił nas do swojego lokalu, w miłej atmosferze spędziliśmy czas z naszymi koleżankami. Złożyliśmy dziewczynom życzenia i podarowaliśmy drobne upominki,a uwieńczeniem Ich Święta bylo wspólne wyjście na pizzę. Dziękujemy Mamie Martynki i Mamie Adama oraz Tacie Filipa za pomoc w zorganizowaniu miłego czasu.
  • Andrzejki klasy 3b w Budach Głogowskich.

   Andrzejki klasy 3b w Budach Głogowskich.

   29.11.2021 17:25
   Andrzejkowy wyjazd do ośrodka " Natura"

   24 listopada nasza klasa odwiedziła ośrodek " Natura" w Budach Głogowskich. Zostaliśmy tam bardzo miło przyjęci. Pod okiem instrutorów uczyliśmy się robić mydełka zaachowe oraz poznaliśmy budowę i zasady działania aparatu fotograficznego. Każdy z nas zrobił zdjęcie koledze lub koleżance zgodnie ze wskazówkami opiekuna pracowni.


        
        

   Po zajęciach czekaly na nas smakolyki: drożdżówki, popkorn i pyszne napoje, a gdy pokrzepiliśmy siły bawiliśmy się w sali zabaw a potem na super dyskotece!

    

        

      

   Dziękujemy!!!

    

  • Zbiórka karmy dla przytuliska!!!

   06.11.2021 09:13

    


   UWAGA, UWAGA !!!

   Dorośli i dzieciaki, pomóżcie nakarmić psiaki i kociaki !!!

   SAMORZĄD SZKOLNY

   ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI

   Zamiast lizaka - kup karmę dla psiaka !!!”

   Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w organizowanej przez naszą szkołę zbiórkę karmy, misek, legowisk, zabawek i środków do pielęgnacji dla psów i kotów przebywających w przytulisku dla bezdomnych zwierząt w Kolbuszowej .

    

   Akcja trwa od 9 do 30 listopada. Przyniesione produkty uczniowie klas I - III mogą zostawić pudełku ustawionym przy sklepiku szkolnym lub przekazują wychowawcy.

   Bardzo prosimy o wsparcie i pomoc w przy w gotowaniu paczuszek dla naszych pupili.

    

   Uczniowie klas starszych, którzy również chcą dołączyć do akcji prosimy również o zostawienie smakołyków dla czworonogów w podpisanym pudełku obok naszego sklepiku.

   Każdy uczestnik biorący udział w akcji zostanie nagrodzony punktami dodatnimi. Prosimy o podpisanie pozostawianych paczuszek dla zwierząt. ( imię , nazwisko oraz klasa)