• Klasa 1b z wizytą u Koziołka Matołka

07.10.2022 19:24
      W piątkowy poranek, 7 października wybraliśmy sie z wizytą do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od zabawy na bajkowym placu zabaw.

Po miłej zabawie pokrzepiliśmy siły, by kontynuować spotkanie z bohaterami bajek.
      Odwiedziliśmy  Krainę Baśni, czarodziejskim pociągiem z Koziołkiem Matołkiem zwiedziliśmy baśniowych bohaterow mieszkających pod ziemią, w głębinach oceanów , a nawet w kosmosie. Koziołek dowiózł nas do stacji Czarodziejskiego Ogrodu gdie zrelaksowalśmy się wśród czarodziejskich roślin wraz z Calineczką i elfami.
        .
      Wyjechaliśmy pelłni niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy za miłe przyjęcie!

Wiosenne zajęcia plastyczne w 3b.

24.03.2022 18:23

Dziś w naszej klasie odbyły się warsztaty plastyczne -" decoupage- pisanka wielkanocna", które przeprowadzily animatorki z Warsztatów Terapii Zajęciowej  w Kolbuszowej pani Ania Kisiel i pani ewa Pawełek. Bardzo dziękujemy za mile spędzony poświęcony nam czas i naukę nowej techniki plastycznej.

Dzień Kobiet w IIIb

10.03.2022 18:00
      Dzień Kobiet w nszej klasie obchodziliśmy w bardzo radosnym nastroju. Dzięki uprzejmości Taty Filipa,który zaprosił nas do swojego lokalu, w miłej atmosferze spędziliśmy czas z naszymi koleżankami. Złożyliśmy dziewczynom życzenia i podarowaliśmy drobne upominki,a uwieńczeniem Ich Święta bylo wspólne wyjście na pizzę. Dziękujemy Mamie Martynki i Mamie Adama oraz Tacie Filipa za pomoc w zorganizowaniu miłego czasu.

Andrzejki klasy 3b w Budach Głogowskich.

29.11.2021 17:25
      Andrzejkowy wyjazd do ośrodka " Natura"

24 listopada nasza klasa odwiedziła ośrodek " Natura" w Budach Głogowskich. Zostaliśmy tam bardzo miło przyjęci. Pod okiem instrutorów uczyliśmy się robić mydełka zaachowe oraz poznaliśmy budowę i zasady działania aparatu fotograficznego. Każdy z nas zrobił zdjęcie koledze lub koleżance zgodnie ze wskazówkami opiekuna pracowni.

Po zajęciach czekaly na nas smakolyki: drożdżówki, popkorn i pyszne napoje, a gdy pokrzepiliśmy siły bawiliśmy się w sali zabaw a potem na super dyskotece!

Dziękujemy!!!

• Zbiórka karmy dla przytuliska!!!

06.11.2021 09:13

UWAGA, UWAGA !!!

Dorośli i dzieciaki, pomóżcie nakarmić psiaki i kociaki !!!

SAMORZĄD SZKOLNY

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI

Zamiast lizaka - kup karmę dla psiaka !!!”

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w organizowanej przez naszą szkołę zbiórkę karmy, misek, legowisk, zabawek i środków do pielęgnacji dla psów i kotów przebywających w przytulisku dla bezdomnych zwierząt w Kolbuszowej .

Akcja trwa od 9 do 30 listopada. Przyniesione produkty uczniowie klas I - III mogą zostawić pudełku ustawionym przy sklepiku szkolnym lub przekazują wychowawcy.

Bardzo prosimy o wsparcie i pomoc w przy w gotowaniu paczuszek dla naszych pupili.

Uczniowie klas starszych, którzy również chcą dołączyć do akcji prosimy również o zostawienie smakołyków dla czworonogów w podpisanym pudełku obok naszego sklepiku.

Każdy uczestnik biorący udział w akcji zostanie nagrodzony punktami dodatnimi. Prosimy o podpisanie pozostawianych paczuszek dla zwierząt. ( imię , nazwisko oraz klasa)