• Dzień Kobiet w klasie 2 B

   Dzień Kobiet w klasie 2 B

   08.03.2020 21:06
   8 marca w klasie 2b

   8 marca to dzień o którym nie wypada zapomnieć. Pamiętali o nim również chłopcy z klasy  2b już dziś postanowiła świętować Dzień Kobiet. Chłopcy zaprosili dziewczynki do cukierni Wróbel na pyszne babeczki.
   Dziękujemy :)

    

  • Dzień Kobiet, dzień kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj jest święto dziewczynek....

   Dzień Kobiet, dzień kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj jest święto dziewczynek....

   08.03.2020 19:56
   8 marca "Dzień Kobiet"

   W piątek 6 marca uczniowie klasy 3b przygotowali swym koleżankom niespodziankę z okazji "Dnia Kobiet". Było to zaproszenie do cukierni "Wróbel"na słodki poczęstunek. Wszystkim dopisywał świetny humor i doskonały nastrój. Dzień ten zapadnie nam wszystkim na długo w pamięci.

  • Dzień Babci i Dziadka u najmłodszych

   Dzień Babci i Dziadka u najmłodszych

   12.02.2020 21:27
   Oto krótka relacja z przebiegu święta Babci i Dziadka w oddziale zerowym.

   Dnia 7 lutego 2020 r. w oddziale „0” obchodziliśmy święto Babci i Dziadka. Na tę uroczystość zostali zaproszeni dostojni dziadkowie i babcie naszych zerówkowiczów, którzy licznie dopisali swą obecnością.

   Dzieci w podziękowaniu swym „dziadkom” przygotowały i przedstawiły inscenizację, wiersze, piosenki oraz taniec. Wszystkim towarzyszył uroczysty, radosny i wzniosły nastrój.  Po zakończeniu części artystycznej szanowni jubilaci udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

   wych. Halina Lelek

  • Gang Słodziaków

   Gang Słodziaków

   04.11.2019 17:28
   SZKOLNE PRZYGODY GANGU SŁODZIAKÓW

   Czytanie pełni niezwykle ważną rolę w rozwoju dziecka – pobudza wyobraźnię, uczy samodzielnego myślenia, ćwiczy pamięć i koncentrację. Sieć sklepów Biedronka, świadoma wagi tego tematu, aktywnie wspiera inicjatywy na rzecz czytelnictwa wśród najmłodszych i ich rodziców.
   Pierwsza edycja „Szkolnych Przygód Gangu Słodziaków” w roku szkolnym 2018/2019 była ogromnym sukcesem dlatego postanowiliśmy kolejny raz wziąść udział w tegorocznej edycji. Udział w akcji biorą klasy II i III.

   Życzymy samych magicznych chwil z książką :)

  • BEZPIECZEŃSTWO NAJMŁODSZYCH

   BEZPIECZEŃSTWO NAJMŁODSZYCH

   08.09.2019 19:04
   Bezpieczna droga do szkoły.

   Uczniowie klas pierwszych spotkali się w piątek, 6 września z pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. W miasteczku ruchu drogowego odwiedzili nas pani Jolanta Skubisz-Tęcza wraz z policjantami z wydziału ruchu drogowego, którzy przypomnieli zasady obowiązujące w pieszego,a w szczególności dzieci w ruchu drogowym. Pierwszaki pod czujnym okiem stróżów prawa uczyły się prawidłowo przechodzić przez ulicę. Dziękujemy policjantom z KPP w Kolbuszowej za poświęcony czas.

    

                   

  • Kontakt

   • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kolbuszowej
   • g2kolbuszowa@poczta.onet.pl, rekrutacja@sp2.kolbuszowa.pl
   • (17) 2270290,
   • ul. Obrońców Pokoju 46 36-100 Kolbuszowa Poland
   • Sylwia Blat tel.:(17) 2270280 e-mail: iod@zo.kolbuszowa.pl
  • Logowanie