• Muzeum Bombki Choinkowej

   Muzeum Bombki Choinkowej

   03.12.2018 12:49
   Klasy drugie w Muzeum Bombki Choinkowej

   26 listopada klasy drugie naszej szkoły wybrały się do Fabryki Bombek w Nowej Dębie. Uczniowie mogli tam podpatrzeć w jaki sposób powstają świąteczne ozdoby, które trafiają na ich choinki. Sami też mieli okazję wykonać autorskie bombki i zabrać je ze sobą do domu. Dzięki temu wyjazdowi poczuliśmy magię zbliżających się świąt. 

    

  • Pasowanie na ucznia klas pierwszych

   Pasowanie na ucznia klas pierwszych

   07.11.2018 12:08

   Pasowanie na ucznia klas pierwszych

   16 października 2018r. odbyła się uroczystość Pasowania na  Ucznia.

   Dyrektor Szkoły p. Jerzy Sitko powitał zaproszonych gości: starostę p. Józefa Kardysia, burmistrza p. Jana Zubę, dyr.  Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Kolbuszowej p. Dorotę Frankiewicz, przew. Rady Rodziców p. Marię Opalińską, Nauczycieli i Rodziców. Szczególnie gorąco powitani zostali bohaterowie uroczystości - uczniowie kl. I a ,I b, I c. Pierwszoklasiści przedstawili program artystyczny, w którym udowodnili jak pięknie potrafią recytować i śpiewać. Po złożeniu przez uczniów ślubowania p. dyr. Jerzy Sitko dokonał uroczystego pasowania. Potem ciepłe i miłe słowa do pierwszoklasistów skierowali zaproszeni goście. Uczniowie otrzymali od nich drobne upominki i słodycze.

   Po uroczystości dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

   Następnie odbyły się zabawy, które prowadziła animatorka p. Iwona. Było bardzo wesoło!

    

   Życzymy Pierwszoklasistom wielu sukcesów w szkole!

  • Szkolne Przygody Gangu Słodziaków

   Szkolne Przygody Gangu Słodziaków

   29.10.2018 21:35
   Klasy II i III naszej szkoły wzięły udział w ogólnopolskim konkursie który ma inspirować dzieci do codziennego czytania.

   Uczniowie chętnie wzięły udział w tym konkursie. W klasach zostały zorganizowane Dni Głośnego Czytania. Dzieci przez 21 dni zbierały również naklejki swoich ulubionych maskotek. Jedną naklejkę można było otrzymać za minum 10 minut codziennego, głośnego czytania wybranego tekstu w domu. Klasy biorące udział w konkursie miały za zadanie przygotować  krótkie opowieści dalszych losów Gangu Słodziaków. Wsród klas zostały już rozlosowane maskotki, a my czekamy na roztrzygnięciekonkursu. Dziękujemy za udział !!!

  • Kontakt

   • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kolbuszowej
   • g2kolbuszowa@poczta.onet.pl, rekrutacja@sp2.kolbuszowa.pl
   • (17) 2270290,
   • ul. Obrońców Pokoju 46 36-100 Kolbuszowa Poland
   • Sylwia Blat tel.:(17) 2270280 e-mail: iod@zo.kolbuszowa.pl
  • Logowanie