• Dzień mamy

   24.05.2020 20:10

   Jedno słowo - mama - ileż kryje w sobie treści...
   Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty…

   Aby uczcić ich święto Samorząd Uczniowski ogłasza ostatni tydzień maja TYGODNIEM NASZYCH PIĘKNYCH MAM !

   Tym samym ogłaszamy konkurs na „Nietypowy portret mamy”- może kamyczkowy -jak ich zmęczone oczka ...może cukierkowy i słodki -jak ich uśmiech o poranku....a może makaronowy – jak potargane włosy po męczącym dniu ...

   Liczymy na waszą niesamowitą wyobraźnię !!

   Zdjęcia portretów wysyłamy na znany Wam adres mailowy : sp2.wronska.patrycja@gmail.com

   W piątek komisja wyłoni i nagrodzi zwycięzców

  • Akcja -Majówka

   Akcja -Majówka

   28.04.2020 22:42
   Święta przypadające w trzy majowe dni kojarzą się z radością i nadzieją. Uczą patriotyzmu i postawy obywatelskiej. W takim właśnie duchu chcemy aby społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej nr 2 przeżywała Święto Pracy, Święto Flagi i 229 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
  • Finał akcji SU -" Słowa z marginesu nie dadzą Ci sukcesu"

   16.03.2020 12:29   Czy zdarzyło ci się kiedyś użyć brzydkiego słowa? A może znalazłeś się w sytuacji, kiedy przekleństwa wypowiadane przez osoby trzecie spowodowały, że czułeś się nieswojo? Może ktoś nawet w ten sposób sprawił ci przykrość.
  • Dzień kobiet w klasie 5d

   09.03.2020 21:36


   Dziś chłopcy z klasy 5 d zgodnie z marcową tradycją obdarowali  swoje koleżanki cudownymi upominkami. Po raz kolejny uświadomili nam kobietkom, jak bardzo jesteśmy  potrzebne i kochane przez "płeć brzydszą".
  • Zwycięzcy konkursów z języka angielskiego

   05.03.2020 14:47
      W dniu 19 lutego 2020 r. w Liceum Ogólnokształcącym  w Kolbuszowej odbyły się dwa Powiatowe Konkursy Języka Angielskiego: XVII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych – USA  i XVI Edycja Konkursu ,,Mistrz Języka Angielskiego”.