• Dzień Dziecka w klasie 2b

   20.10.2021 09:15
   Dzień Dziecka w klasie 2b
    

   1 czerwca dzieci z naszej klasy wspólnie z rodzicami świętowały nie tylko Dzień Dziecka, ale również Dzień Rodziny.Po lekcjach, wraz z rodzicami, rodzeństwem i wychowawcą bawiliśmy się w Parku Dinozaurów w Brzezówce.

   Dzięki ciekawym opowieściom j przewodniczki, pani Moniki i mamy naszej  koleżanki Ani,  poznaliśmy zwyczaje wymarłych gadów, zwiedziliśmy wioskę indiańską oraz podziwialiśmy wspaniałe zwierzęta żyjące na afrykańskiej sawannie. 

   Po  długiej i wyczerpującej  wędrówce zregenerowaliśmy nadwątlone siły pieczonymi kiełbaskami, a nastepnie próbowaliśmy swoich sił w parku linowym i  na trampolinach. Czekały również na nas atrakcje na placu zabaw: zjeżdżalnie, pływanie łódkami i wiele innych wciągających zabaw.  Wróciliśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi , że spędziliśmy ten dzień wspólnie z rodzicami.

    

  • 8 marca w klasie 3 a

   8 marca w klasie 3 a

   09.03.2020 23:35
   8 marca w klasie 3 a

   Chłopcy z 3 a zaprosili swoje koleżanki w dniu ich święta do kawiarni na pyszne ciasteczko i soczek. Po życzeniach i gromkim "Sto lat" w prezencie pojawiły się urocze opaski, które zamieniły dziewczynki w radosne kociaki.wink

  • Dzień Kobiet w klasie 2 B

   Dzień Kobiet w klasie 2 B

   08.03.2020 21:06
   8 marca w klasie 2b

   8 marca to dzień o którym nie wypada zapomnieć. Pamiętali o nim również chłopcy z klasy  2b już dziś postanowiła świętować Dzień Kobiet. Chłopcy zaprosili dziewczynki do cukierni Wróbel na pyszne babeczki.
   Dziękujemy :)

    

  • Dzień Kobiet, dzień kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj jest święto dziewczynek....

   Dzień Kobiet, dzień kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj jest święto dziewczynek....

   08.03.2020 19:56
   8 marca "Dzień Kobiet"

   W piątek 6 marca uczniowie klasy 3b przygotowali swym koleżankom niespodziankę z okazji "Dnia Kobiet". Było to zaproszenie do cukierni "Wróbel"na słodki poczęstunek. Wszystkim dopisywał świetny humor i doskonały nastrój. Dzień ten zapadnie nam wszystkim na długo w pamięci.

  • Dzień Babci i Dziadka u najmłodszych

   Dzień Babci i Dziadka u najmłodszych

   12.02.2020 21:27
   Oto krótka relacja z przebiegu święta Babci i Dziadka w oddziale zerowym.

   Dnia 7 lutego 2020 r. w oddziale „0” obchodziliśmy święto Babci i Dziadka. Na tę uroczystość zostali zaproszeni dostojni dziadkowie i babcie naszych zerówkowiczów, którzy licznie dopisali swą obecnością.

   Dzieci w podziękowaniu swym „dziadkom” przygotowały i przedstawiły inscenizację, wiersze, piosenki oraz taniec. Wszystkim towarzyszył uroczysty, radosny i wzniosły nastrój.  Po zakończeniu części artystycznej szanowni jubilaci udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

   wych. Halina Lelek