• Andrzejki klasy 3b w Budach Głogowskich.

   Andrzejki klasy 3b w Budach Głogowskich.

   29.11.2021 17:25
   Andrzejkowy wyjazd do ośrodka " Natura"

   24 listopada nasza klasa odwiedziła ośrodek " Natura" w Budach Głogowskich. Zostaliśmy tam bardzo miło przyjęci. Pod okiem instrutorów uczyliśmy się robić mydełka zaachowe oraz poznaliśmy budowę i zasady działania aparatu fotograficznego. Każdy z nas zrobił zdjęcie koledze lub koleżance zgodnie ze wskazówkami opiekuna pracowni.


        
        

   Po zajęciach czekaly na nas smakolyki: drożdżówki, popkorn i pyszne napoje, a gdy pokrzepiliśmy siły bawiliśmy się w sali zabaw a potem na super dyskotece!

    

        

      

   Dziękujemy!!!

    

  • Zbiórka karmy dla przytuliska!!!

   06.11.2021 09:13

    


   UWAGA, UWAGA !!!

   Dorośli i dzieciaki, pomóżcie nakarmić psiaki i kociaki !!!

   SAMORZĄD SZKOLNY

   ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI

   Zamiast lizaka - kup karmę dla psiaka !!!”

   Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w organizowanej przez naszą szkołę zbiórkę karmy, misek, legowisk, zabawek i środków do pielęgnacji dla psów i kotów przebywających w przytulisku dla bezdomnych zwierząt w Kolbuszowej .

    

   Akcja trwa od 9 do 30 listopada. Przyniesione produkty uczniowie klas I - III mogą zostawić pudełku ustawionym przy sklepiku szkolnym lub przekazują wychowawcy.

   Bardzo prosimy o wsparcie i pomoc w przy w gotowaniu paczuszek dla naszych pupili.

    

   Uczniowie klas starszych, którzy również chcą dołączyć do akcji prosimy również o zostawienie smakołyków dla czworonogów w podpisanym pudełku obok naszego sklepiku.

   Każdy uczestnik biorący udział w akcji zostanie nagrodzony punktami dodatnimi. Prosimy o podpisanie pozostawianych paczuszek dla zwierząt. ( imię , nazwisko oraz klasa)

    

    

    

  • Dzień Chłopaków w 3b.

   20.10.2021 09:17
   Dzień Chłopaka w 3b

   W czwartek pomimo deszczu i zimna w naszej klasie pzapanowała bardzo ciepła atmosfera. Nasi koledzy świętowali Dzień Chłopaka, a my, dziewczyny podarowałyśmy im drobne upominki, jako dowod naszej przyjaźni.Potem wszysy udaliśmy się do zaprzyjaźnionej pizzerii, gdzie miło i bardzo przyjemie spędziliśmy czas. 

    

                      

   Na zakończenie radosnego dnia zrobiliśmy klasowe zdjęcie.

    

                                                                       

   Dziękujemy Rodzicom za umożliwienie nam spędzenia tego dnia w miłej atmosferze.

  • Dzień Dziecka w klasie 2b

   20.10.2021 09:15
   Dzień Dziecka w klasie 2b
    

   1 czerwca dzieci z naszej klasy wspólnie z rodzicami świętowały nie tylko Dzień Dziecka, ale również Dzień Rodziny.Po lekcjach, wraz z rodzicami, rodzeństwem i wychowawcą bawiliśmy się w Parku Dinozaurów w Brzezówce.

   Dzięki ciekawym opowieściom j przewodniczki, pani Moniki i mamy naszej  koleżanki Ani,  poznaliśmy zwyczaje wymarłych gadów, zwiedziliśmy wioskę indiańską oraz podziwialiśmy wspaniałe zwierzęta żyjące na afrykańskiej sawannie. 

   Po  długiej i wyczerpującej  wędrówce zregenerowaliśmy nadwątlone siły pieczonymi kiełbaskami, a nastepnie próbowaliśmy swoich sił w parku linowym i  na trampolinach. Czekały również na nas atrakcje na placu zabaw: zjeżdżalnie, pływanie łódkami i wiele innych wciągających zabaw.  Wróciliśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi , że spędziliśmy ten dzień wspólnie z rodzicami.

    

  • 8 marca w klasie 3 a

   8 marca w klasie 3 a

   09.03.2020 23:35
   8 marca w klasie 3 a

   Chłopcy z 3 a zaprosili swoje koleżanki w dniu ich święta do kawiarni na pyszne ciasteczko i soczek. Po życzeniach i gromkim "Sto lat" w prezencie pojawiły się urocze opaski, które zamieniły dziewczynki w radosne kociaki.wink

  • Kontakt

   • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kolbuszowej
   • g2kolbuszowa@poczta.onet.pl, rekrutacja@sp2.kolbuszowa.pl
   • (17) 2270290,
   • ul. Obrońców Pokoju 46 36-100 Kolbuszowa Poland
   • Sylwia Blat tel.:(17) 2270280 e-mail: iod@zo.kolbuszowa.pl
  • Logowanie