• Dzień Dziecka w klasie 2b

• 20.10.2021 09:15
      • Dzień Dziecka w klasie 2b

• 1 czerwca dzieci z naszej klasy wspólnie z rodzicami świętowały nie tylko Dzień Dziecka, ale również Dzień Rodziny.Po lekcjach, wraz z rodzicami, rodzeństwem i wychowawcą bawiliśmy się w Parku Dinozaurów w Brzezówce.

Dzięki ciekawym opowieściom j przewodniczki, pani Moniki i mamy naszej  koleżanki Ani,  poznaliśmy zwyczaje wymarłych gadów, zwiedziliśmy wioskę indiańską oraz podziwialiśmy wspaniałe zwierzęta żyjące na afrykańskiej sawannie.

Po  długiej i wyczerpującej  wędrówce zregenerowaliśmy nadwątlone siły pieczonymi kiełbaskami, a nastepnie próbowaliśmy swoich sił w parku linowym i  na trampolinach. Czekały również na nas atrakcje na placu zabaw: zjeżdżalnie, pływanie łódkami i wiele innych wciągających zabaw.  Wróciliśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi , że spędziliśmy ten dzień wspólnie z rodzicami.