• Zbiórka karmy dla przytuliska!!!

• 06.11.2021 09:13

• UWAGA, UWAGA !!!

Dorośli i dzieciaki, pomóżcie nakarmić psiaki i kociaki !!!

SAMORZĄD SZKOLNY

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI

Zamiast lizaka - kup karmę dla psiaka !!!”

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w organizowanej przez naszą szkołę zbiórkę karmy, misek, legowisk, zabawek i środków do pielęgnacji dla psów i kotów przebywających w przytulisku dla bezdomnych zwierząt w Kolbuszowej .

Akcja trwa od 9 do 30 listopada. Przyniesione produkty uczniowie klas I - III mogą zostawić pudełku ustawionym przy sklepiku szkolnym lub przekazują wychowawcy.

Bardzo prosimy o wsparcie i pomoc w przy w gotowaniu paczuszek dla naszych pupili.

Uczniowie klas starszych, którzy również chcą dołączyć do akcji prosimy również o zostawienie smakołyków dla czworonogów w podpisanym pudełku obok naszego sklepiku.

Każdy uczestnik biorący udział w akcji zostanie nagrodzony punktami dodatnimi. Prosimy o podpisanie pozostawianych paczuszek dla zwierząt. ( imię , nazwisko oraz klasa)