Wyjazd do Rzeszowskiej Filharmonii

19.06.2024 10:22
      17.06 wspólna z innymi klasami wycieczka do Filharmonii Rzeszowskiej na muzyczny koncert -to ostatnie wspólne chwile przed wakacjami. Na zakończenie roku szkolnego 2023/2024 oddział zerowy wraz z wychowawczynią życzy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

DO ZOBACZENIA W KLASIE 1!

Kamiliada

19.06.2024 10:20
      Razem z całą społecznością "Dwójki" 9.06. świętowaliśmy na sportowo święto patrona szkoły Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. To był dzień mini mundialu i chętnie braliśmy udział w konkurencjach sportowych. Bardzo spodobały się nam atrakcje militarne i pojazdy.

Olimpiada Przedszkolna

03.06.2024 16:45
      W Dniu Dziecka braliśmy udział w Olimpiadzie Przedszkolnej na stadionie w Kolbuszowej, na który zgłosiła nas wychowawczyni p. Dorota. W olimpiadzie uczestniczyło wiele przedszkoli. Dzień Dziecka spędziliśmy na sportowo z rodzicami i rodzeństwem, gdyż to również Dzień Sportu. To był radosny i udany dzień wśród innych rówieśników.

Dni nietypowe - Światowy Dzień Kosmosu

29.05.2024 18:13
      21.05 świętujemy Światowy Dzień Kosmosu. Utrwaliliśmy swoją dotychczasową wiedzę o kosmosie. Kosmos to ciekawy temat, bo wciąż nie poznany do końca.

Wyjazd do Parku Etnograficznego

29.05.2024 18:15
      20.05 w ciepły dzień, wyruszyliśmy z klasami pierwszymi na zwiedzanie kolbuszowskiego skansenu. Zapoznaliśmy się z zabudowaniami, strojami, zabawkami i tradycjami z dawnych czasów. Z zainteresowaniem wzięliśmy udział w grze terenowej przybliżającej nam zabytki skansenu. Ćwiczyliśmy spostrzegawczość. Dowiedzieliśmy się co to za zawód - etnograf.