• Akcja -Majówka

• Święta przypadające w trzy majowe dni kojarzą się z radością i nadzieją. Uczą patriotyzmu i postawy obywatelskiej. W takim właśnie duchu chcemy aby społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej nr 2 przeżywała Święto Pracy, Święto Flagi i 229 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
        • Rekrutacja - etap 2

Potwierdzenie_woli_przyjecia.pdf
        • Życzenia Wielkanocne

• Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech refleksja wypływająca z przeżywania cudownego czasu Zmartwychwstania Pańskiego napełni wszystkich nadzieją, miłością i spokojem. Niech nie zabraknie ludzkiej życzliwości, abyśmy przez życie kroczyli w zdrowiu i szczęściu szanując ludzką godność.

Dyrekcja SP nr 2 w Kolbuszowej
          • Konkurs Wielkanocny

• Konkurs Wielkanocny rozstrzygnięty! Dziękujemy za udział :) Przedstawiamy wyniki:

Pisanka Zofia Branas kl.3c

Kartka Ali Abbas kl. 3b

Pisanki Tomasz Cieśla 7b

Kartka Lena Stępień 4a

Wyróżnienie Zuzanna Matejek kl. 6d

• Konkurs wielkanocny

• Uwaga, uwaga !!!Z racji tego, że nasze konkursy świąteczne zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem, ogłaszamy konkurs na najpiękniejszą kartkę oraz pisankę wielkanocną. Wiemy, że jesteście kreatywni i stworzycie ciekawe prace z tego co znajduje się w zasięgu Waszych domów. Zdjęcia swoich prac należy przesyłać na adres: sp2.wronska.patrycja@gmail.com.Pod uwagę będziemy brać:samodzielność pracy,pomysłowość, pracochłonność, estetyka wykonania,aranżacja oraz jakość zdjęcia.Każdy uczestnik dostanie 5 punków jeżeli prześle do nas zdjęcie, natomiast zwycięzca otrzyma 10 punktów.W tytule prosimy podawać imię i nazwisko oraz klasę.Uczeń może wysłać po jednym zdjęciu z dwóch kategorii.Prace można nadsyłać do środy do godziny 15.00.