• Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!

• 04.12.2019 16:12
      •

Miękki, puchaty i taki z łatką... Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest naszym towarzyszem w świecie beztroskiej zabawy ... przyjacielem ...powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

W naszej szkole 26 listopada  obchodzilismy ich święto - Światowy Dzień Pluszowego Misia

• Uczniowie zaprosili do klas swoje ulubione pluszaki, które niewątpliwie umiliły im czas spędzony w szkole a nawet pomagały w przyswajaniu trudnej wiedzy. Były zagadki, kolorowanki, misiowe wyklejanki i oczywiście "małe co nieco".

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, nasi uczniowie udowodnili, że moda na misie nie przemija… Wystarczy popatrzeć na zdjęcia i liczne usmiechniete twarze tych, którzy zabrali swoje niezawodne przytulanki przy zasypaniu.

Dziekujemy za wizytę i zapraszamy znowu!