• Wybory do Samorządu Szkolnego

• 03.10.2019 17:36
      • Jak co roku we wrześniu odbyła się w naszej szkole kampania wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Były plakaty, ulotki, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły.
      • Dnia 27 września 2019 roku w lokalu wyborczym zorganizowanym na sali gimnastycznej odbyły się wybory na przewodniczącego . Każdy uczeń oddał swój głos na karcie wyborczej na jednego z kandydatów.

Spośród oddanych głosów największą ilość uzyskali i będą pełnić w Samorządzie następujące funkcje:

Maja Wojdyło - przewodnicząca
        Bartosz Sawuła - zastepca przewodniczącego
        Bernadetta Ozimek - skarbnik
        Oliwia Fitał - sekretarz

Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie a głosującym za wysoką frekwencję :)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.