• Akcja -Majówka

• 28.04.2020 22:42
      • Święta przypadające w trzy majowe dni kojarzą się z radością i nadzieją. Uczą patriotyzmu i postawy obywatelskiej. W takim właśnie duchu chcemy aby społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej nr 2 przeżywała Święto Pracy, Święto Flagi i 229 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
      • Zawsze w naszej szkole odbyła się z tej okazji uroczysta akademia. Aby przypomnieć znaczenie majowych uroczystości, uczniowie pod kierunkiem swoich wychowawców, przygotowywali wiersze i piosenki, prezentację multimedialną oraz wykonali własnoręcznie flagi i kotyliony. Po apelu w radosnym nastroju udawaliśmy się na kilkudniowy odpoczynek - na majówkę.

I tym razem chcielibyśmy abyście podzielili się z nami swoimi pomysłami na spędzenie majówki. Może ktoś z Was odśpiewa Hymn Narodowy, a ktoś inny podzieli się prezentacją lub zdjęciem wykonanej własnoręcznie flagi…kotyliona? Oczywiście, każdy pomysł przedstawimy społeczności szkolnej i nagrodzimy ߘꦬt;/span>

Wiemy, że w waszych głowach już pojawiło się kilka pomysłów…czekamy na nie !!!( jak zawsze wysyłajcie je na adres : sp2.wronska.patrycja@gmail.com)