• Zwycięzcy konkursów z języka angielskiego

• 05.03.2020 14:47
      •    W dniu 19 lutego 2020 r. w Liceum Ogólnokształcącym  w Kolbuszowej odbyły się dwa Powiatowe Konkursy Języka Angielskiego: XVII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych – USA  i XVI Edycja Konkursu ,,Mistrz Języka Angielskiego”.

• Po emocjonujących zmaganiach z czytaniem, pisaniem, słuchaniem ze zrozumieniem, zadaniami gramatyczno – leksykalnymi oraz kulturoznawstwem laureatami konkursu zostali:

XVII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - USA

I miejsce:            Piotr Staniszewski - klasa VIII a
        II miejsce:           Antonina Grabiec - klasa VI b
        Wyróżnienia:
        IV miejsce           Jakub Baran - klasa VIII a

XVI Edycja Konkursu "Powiatowy Mistrz Języka Angielskiego"

I miejsce:            Piotr Staniszewski - klasa VIII a
        II miejsce:           Gabriela Gliniany - klasa VI c
        III miejsce:          Kamil Jeż  - klasa VIII c

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom tak obszernej wiedzy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!