• 15.02.2020 19:29

• Z okazji Walentynek przypadających na 14 lutego w naszej szkole korytarze były całe w kolorach czerwieni oraz atmosferze miłości i przyjaźni.

• Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Cały tydzień w sekretriacie została ustawiona czerwona skrzynia, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie.

Dzień zaczął się od poszukiwań czekoladowych serduszek oraz lizaków ukrytych po całej szkole. Osoba, która je odnalazła mogła w sekretriacie wylosować kolejną niespodzianke z "magicznego pudełka " np. podpowiedź na sprawdzianie.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza foto budka, w której każdy mogł zrobić sobie wyjątkowe walentynkowe zdjęcie. Mamy nadzieję, że ten miłosny nastrój udzieli się nam na dłużej.

Zapraszamy do naszej fotorelacji z tego wyjatkowgo dnia !!