• Sukcesy naszych anglistów

• 09.04.2019 11:43
      • Pięcioro uczniów z naszej szkoły osiągnęło sukces w Przedmiotowym Konkursie z Języka Angielskiego organizowanego przez Podkarpackie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
      • Zakończyły się już tegoroczne konkursy przedmiotowe z języka angielskiego organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Do ostatniego etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się pięć osób. Czworo z nich zdobyło tytuł laureata:

Aleksandra Siuzdak z klasy IIIE GIM. ( opiekun: Magdalena Salach)

Piotr Staniszewski z klasy VIIA ( opiekun: Agnieszka Gul)

Emilia Micał z klasy VIIID (opiekun: Magdalena Salach)

Przemysław Wrona z klasy VIIIC (opiekun: Lucyna Stagraczyńska - Domin)

a Błażej Książek z klasy VIIIA  został finalistą ( opiekun: Iwona Wołoszyn).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele Języka Angielskiego