• Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny związany ze Świętem Niepodległości

• 15.01.2020 21:11
      • 29 pażdziernika 2019r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej odbył się Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny związany ze Świętem Niepodległości.

Głównym celem przedsięwzięcia było rozbudzanie i rozwijane zainteresowań poezją i piosenką patriotyczną oraz propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci i młodzieży.Konkurs był przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i średnich powiatu kolbuszowskiego.

• Wzięło w nim udział ponad 80 uczestników -wiersze , piosenki solo oraz w duetach.

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji jury przyznało

II miejsce naszemu duetowi w składzie - Martyna Wyka - VIb i Martyna Kozioł VId

W duetach nie było podziału na kategorie wiekowe ,więc nasze wokalistki rywalizowały ze szkołami podstawowymi kl I-VIII oraz z liceum i technikum.

W konkursie wzięła udzał również Zuzanna Drożdż - VIb

Wręczenie nagród nastąpiło 8 listopada na uroczystej powiatowej akademii zorganizowanej z okazji 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości w MDKw Kolbuszowej.