• Sukces przedsiębiorczych gimnazjalistów

   • 02.04.2019 10:03
   • Gimnazjaliści z "dwójki" będą uczestniczyć w etapie centralnym Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości
   • Kolejny sukces naszych przedsiębiorczych gimnazjalistów.

    Drużyna w składzie: Jakub Harchut (3e), Kamil Wit (3b) i Kevin Kozioł (3b) w dniach od 25 marca do 31 marca uczestniczyła w etapie okręgowym Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości. Rywalizacja polegała na prowadzeniu wirtualnego przedsiębiorstwa w ramach interaktywnej gry menedżerskiej. Podczas 7 rund drużyny podejmowały decyzje dotyczące własnego przedsiębiorstwa, określając jego strategię i kierunki rozwoju.

    Rywalizacja rozgrywała sie w ramach 10 okręgów, do których losowo przydzielono po 10 zespołów. Do etapu centralnego zakwalifikowanych zostało po 3 najlepsze zespoły (łącznie 90 uczniów).

    Miło nam poinformować, że zespół naszych chłopców w swoim okręgu (nr 1) zajął 2 miejsce z ósmym wynikiem spośród wszystkich 100 startujących zespołów.

    Wyniki

    Eliminacje centralne odbędą się dnia 23 maja w Warszawie i będą się składać z dwóch etapów: I etap - indywidualne rozwiązanie testu wiedzy, II etap - indywidualny udział w rozgrywkach mający formułę turnieju 1 z 30.

    Jakub, Kamil i Kevin już są finalistami Olimpiady. Teraz będą walczyć indywidualnie o tytuł laureata Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości - zostanie nim 30 najlepszych uczniów.

    Opiekunem uczestników Olimpiady jest p. Paweł Michno

   • Wróć do listy artykułów