• Dzień Babci i Dziadka u najmłodszych

• 13.03.2019 13:51
      • W Szkole Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych.
      • Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 28 lutego w grupie zerowej odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie Pani dyrektor Małgorzata Mazur przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, które na tę uroczystość zostały zaproszone przez dzieci. Wychowawczyni złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoją wychowawczynią przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.