• Podsumowanie akcji Sercem za serce

     • · 

      Samorząd Uczniowski ogłosił akcję SERCEM ZA SERCE ...💜💛💚w którym uczniowie przygotowywali serduszka jako podziekowanie bohaterom naszych czasów, lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym. Nasze serca to znak że pamiętamy o ich ciężkiej, odpowiedzialnej, a w obecnym czasie tak niebezpiecznej pracy …, o szacunku dla tych zawodów …, o służbie ludziom jak wynika ze słów SŁUŻBA ZDROWIA …

      I takie serduszka wykonane przez nas płynące prosto z serca stały się znakiem, że doceniamy … i jesteśmy Im wdzięczni …❤️❤️❤️

       

       

     • Dzień mamy

     • Jedno słowo - mama - ileż kryje w sobie treści...
      Z nim związane są zawsze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, pierwsze radości, troski, marzenia, tęsknoty…

      Aby uczcić ich święto Samorząd Uczniowski ogłasza ostatni tydzień maja TYGODNIEM NASZYCH PIĘKNYCH MAM !

      Tym samym ogłaszamy konkurs na „Nietypowy portret mamy”- może kamyczkowy -jak ich zmęczone oczka ...może cukierkowy i słodki -jak ich uśmiech o poranku....a może makaronowy – jak potargane włosy po męczącym dniu ...

      Liczymy na waszą niesamowitą wyobraźnię !!

      Zdjęcia portretów wysyłamy na znany Wam adres mailowy : sp2.wronska.patrycja@gmail.com

      W piątek komisja wyłoni i nagrodzi zwycięzców

    • Zmiany w funkcjonowaniu szkoły od 25 maja 2020r.
     • Zmiany w funkcjonowaniu szkoły od 25 maja 2020r.

     • Bliższe informacje (harmonogram konsultacji, funkcjonowanie świetlicy, procedury, oświadczenia i zgody) w dzienniku elektronicznym.

      Od 25 maja rozpoczynamy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych ( w dalszym ciągu będzie prowadzone nauczanie zdalne dla wszystkich uczniów pozostających w domu.) Zajęcia w szkole są dobrowolne dla uczniów.

      Od 25 maja umożliwiamy uczniom klas VIII uczestnictwo na terenie szkoły w konsultacjach indywidualnych lub w małych grupach. Konsultacje mają charakter dobrowolny dla uczniów.

     • Konkurs Matematyczny KANGUR 2020

     • W związku z utrzymującym się zawieszeniem zajęć w szkołach organizator konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeprowadzeniu go zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.

      Uczniowie, którzy zgłosili swój udział, otrzymali na swoje konta w  Librusie wiadomość z indywidualnym loginem i hasłem koniecznym do zalogowania się na Platformie Dzwonek.pl oraz instrukcję dla uczestnika konkursu.

      Regulamin można znaleźć na stronie organizatora www.kangur-mat.pl. W tym roku konkurs właściwy Kangur 2020 zostanie poprzedzony konkursem próbnym i będzie trwał 90 minut.

       

     • Setna rocznica urodzin Św. Jana Pawła II

     • Jan Paweł II był uśmiechnięty, otwarty na drugiego człowieka. Jego subtelne żarty, ciepło, dobro i otwartość, przyciągały do siebie, a przez to i do wiary, tysiące ludzi, zwłaszcza młodych. Tryskał poczuciem humoru, czego potwierdzeniem są liczne anegdoty. Oto jedna z nich.

      „Papieskie wagary”

      Podczas powitania w Monachium Papież spytał licznie obecne dzieci:

      – Dano wam dziś wolne w szkole?– Tak! – wrzasnęła z radością dzieciarnia.

      To znaczy – skomentował Jan Paweł II – że papież powinien tu częściej przyjeżdżać.

       

      Takiego go pamiętamy i dziekujemy że wciąż jest wśród nas ...

      Klasa 3 a 

     • Maksymilian Nowicki nagrodzony III miejscem w ogólnopolskim konkursie "Mój las"

     • W tegorocznej XXXIII edycji konkursu przyrodniczego Mój Las uczeń naszej szkoły Maksymilian Nowicki z klasy Vd za pracę pt.Leśni lotnicy, wykonaną pod kierunkiem nauczyciela przyrody Lidii Wiktor, został nagrodzony.

      W etapie regionalnym otrzymał II miejsce(jury nie przyznało nagrody I-go miejsca),zaś w etapie ogólnopolskim zajął III miejsce.

      Ze względu na panującą pandemię uroczyste rozdanie nagród w Warszawie zostało odwołane,nagroda została przesłana pocztą.

      Serdecznie gratulujemy Maksymilianowi i życzymy sukcesów w konkursach w następnym roku szkolnym.