• Dni otwarte w naszej szkole.

• 26.03.2019 11:32
      • 14 marca  w naszej szkole odbyły się dni otwarte.

•    Tradycyjnie od wielu lat marzec jest miesiącem Dni Otwartych w Szkole Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej. W tym roku,  w czwartek 14 marca zaprosiliśmy w odwiedziny dzieci wraz z rodzicami, które od września rozpoczynają naukę w oddziale przedszkolnym oraz w klasie pierwszej. Gości powitał pan dyrektor Jerzy Sitko wraz z zastępcami, panią Renatą Ożóg i panią Małgorzatą Mazur, który zapoznał wszystkich z programem imprezy.

Maluchy wraz z nauczycielami zwiedzały szkołę. Dzieci miały okazję wziąć udział w minikonkursie savoir-vivre, oglądały ciekawe doświadczenia z fizyki i chemii prowadzone przez nauczycieli przedmiotów oraz starszych kolegów.

Mogły również spróbować swoich sił w krótkich zajęciach przygotowanych przez nauczycieli języka angielskiego i francuskiego, zajęciach z edukacji matematycznej.

Miały okazję "pracować" przy tablicy interaktywnej i sprawdzić swoją sprawność na torze przeszkód przygotowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego i starszych kolegów na sali gimnastycznej.

Dodatkową atrakcją była zabawa z harcerzami i zuchami działającymi przy naszej szkole.

Czas spędzony w „Dwójce” goście osłodzili sobie pysznymi ciastkami upieczonymi specjalnie z tej okazji przez panie pracujące w naszej kuchni.

Mamy nadzieję, że Dni Otwarte pozwoliły miło spędzić czas naszym gościom i zostawiła miłe wspomnienia.