• Wyprawka dla dzieci z oddziału "0"

• 19.08.2020 14:47
        • Wyprawka dla dzieci z oddziału "0" w roku szkolnym 2020/2021
          •    Ołówek
          •    Gumka
          •    Temperówka
          •    Kredki ołówkowe
          •    Kredki woskowe
          •    Flamastry
          •    Plastelina
          •    Klej
          •    Nożyczki
          •    Blok rysunkowy biały
          •    Blok rysunkowy kolorowy
          •    Papier kolorowy
          •    Farby plakatowe
          •    Pędzel
          •    Teczka z gumką na prace plastyczne
          •    Kubek, pasta, szczoteczka do zębów
          •    Ryza papieru ksero (w miarę możliwości)
        • Zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty

• 29.07.2020 16:37
        • Dyrekcja SP nr 2 informuje, że zaświadczenie o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty oraz 1 kopię zaświadczenia  będzie można odebrać w sekretariacie szkoły 31 lipca 2020r. ( piątek)  w godzinach 9:00 - 13:00.
          Jeśli ktoś potrzebuje więcej kopii to prosimy o wcześniejsze zgłoszenie do sekretariatu szkoły.
          Zaświadczenia można odebrać również w kolejnych dniach.
        • Zmiany w funkcjonowaniu szkoły od 25 maja 2020r.

• 22.05.2020 16:33
        • Od 25 maja rozpoczynamy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych ( w dalszym ciągu będzie prowadzone nauczanie zdalne dla wszystkich uczniów pozostających w domu.) Zajęcia w szkole są dobrowolne dla uczniów.

Bliższe informacje (harmonogram konsultacji, funkcjonowanie świetlicy, procedury, oświadczenia i zgody) w dzienniku elektronicznym.
        • Konkurs matematyczny KANGUR 2020

• 21.05.2020 10:42

• W związku z utrzymującym się zawieszeniem zajęć w szkołach organizator konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeprowadzeniu go zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl. Uczniowie, którzy zgłosili swój udział, otrzymali na swoje konta w  Librusie wiadomość z indywidualnym loginem i hasłem koniecznym do zalogowania się na Platformie Dzwonek.pl oraz instrukcję dla uczestnika konkursu. Regulamin można znaleźć na stronie organizatora www.kangur-mat.pl. W tym roku konkurs właściwy Kangur 2020 zostanie poprzedzony konkursem próbnym i będzie trwał 90 minut.

• Zajęcia i konsultacje w szkole

• 18.05.2020 12:03
        • Dyrektor SP nr 2 informuje, że ograniczenia w funkcjonowaniu szkół i placówek przedłużono do dnia 7 czerwca 2020 r.

Jednocześnie istnieje możliwość zorganizowania zajęć w szkole.

1. Od 18  maja  możliwe są zajęcia rewalidacyjne w szkole ( dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego ). Zajęcia są dobrowolne dla uczniów.
          2. Od 25 maja - zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych ( w dalszym ciągu będzie prowadzone nauczanie zdalne dla wszystkich uczniów pozostających w domu.) Zajęcia w szkole są dobrowolne dla uczniów.
          3. Od 25 maja umożliwiamy uczniom klas VIII uczestnictwo na terenie szkoły w konsultacjach indywidualnych lub w małych grupach. Konsultacje mają charakter dobrowolny dla uczniów.