• Zaświadczenia dla ósmoklasistów

• 05.07.2021 14:22
        • Zapraszamy wszystkich absolwentów klas ósmych po odbiór zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty w piątek 9 lipca 2021r. w sekretariacie szkoły ( czynny od 8:00 do 13:00) lub w kolejnych dniach. W razie trudności prosimy o kontakt telefoniczny.
        • Konsultacje z psychologiem

• 24.05.2021 12:53
        • Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Uprzejmie informujemy, iż w ramach pomocy psychologiczno – pedagogicznej, w naszej szkole będzie możliwość skorzystania z konsultacji psychologicznej, tj. indywidualnej rozmowy z psychologiem dla zainteresowanych uczniów i ich rodziców.

Konsultacje poprowadzi pani mgr Monika Chochla – psycholog  i trener rozwijający kompetencje komunikacji, współpracy w zespole i regulacji emocji.

Zapraszamy do budynku szkoły w dniu 2 czerwca 2021r. (środa) w godz. od 15.00 do 17.00 oraz  4 czerwca 2021r. (piątek) od 10.00 do 17.00.

W celu umówienia się na spotkanie należy napisać wiadomość na maila: monikachochla@gmail.com

W mailu prosimy zaznaczyć, że chodzi o konsultację w SP nr 2. Wizyta trwa pół godziny i jest bezpłatna.

W razie jakichkolwiek trudności prosimy kontaktować się z  sekretariatem szkoły.

Porada jest finansowana przez Fundację Serce.

Zdajemy sobie sprawę, że po pandemii wielu uczniów potrzebuje tego rodzaju wsparcia. Zachęcamy do udziału w spotkaniu z psychologiem.