• Wyniki ogólnopolskiego konkursu z matematyki Multitest 2020

• 07.01.2021 10:50
      • Uczniowie z naszej szkoły, którzy uzyskali tytuł laureata lub wyróżnienie w konkursie Multitest
      • 20 października 2020 r.  odbyła się w naszej szkole kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu z matematyki Multitest organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej. Wzięło w nim udział 22 uczniów z klas 5-8.

Był to test wielokrotnego wyboru.

Znane są już wyniki.

Laureatami tego konkursu zostali 2 uczniowie naszej szkoły, a jeden uzyskał wyróżnienie.

Paweł  Koźmic  klasa 8 a  - 3 miejsce- Dyplom laureata, Nagroda książkowa (opiekunowie dydaktyczni – mgr Teresa Franczyk i mgr Bożena Kochanowska Koźmic)

Filip  Machno   klasa 8 c - 4 miejsce - Dyplom laureata, Nagroda książkowa

(opiekun dydaktyczny –mgr Bożena Kochanowska Koźmic)

Dominik Dziechciarz  klasa 7 d – 15 miejsce - Dyplom wyróżnienia

(opiekun dydaktyczny –mgr Helena Mazan)

Na uwagę zasługują też wyniki innych uczniów.

Aby uzyskać wyróżnienie trzeba było zgromadzić co najmniej 180 punktów. Niektórzy uczniowie zdobyli 178 (Julia Wrońska z klasy 7 d) lub 176 (Hubert Chodorowski z klasy 8 a i Blanka Kumor z klasy 7 d)

W czołówce konkursu uplasował się też uczeń klasy 7a Gabriel Pastuła.

Z klas piątych najlepszy wynik osiągnęła Oliwia Sybicka z klasy 5 a

Z klas szóstych do wyniku dającego wyróżnienie niewiele zabrakło Hubertowi Zygo z klasy 6 b i Michałowi Makockiemu z klasy 6 d.

Nagrodzonym gratulujemy a wszystkim uczestnikom życzymy dużo sukcesów w kolejnych konkursach.

Nauczyciele matematyki