• Konkurs kuratoryjny z matematyki 2020 r. - etap szkolny

• 07.01.2021 10:51
      • Wyniki etapu szkolnego konkursu kuratoryjnego z matematyki 2020
      • Dnia 17 listopada 2020 r. odbył się Etap Szkolny Wojewódzkiego Konkursu  Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez KO w Rzeszowie. W naszej szkole wzięło w nim udział 20 uczniów z klas 6 , 7 i 8.

Okazało się, że aby przejść do etapu rejonowego tego konkursu trzeba było uzyskać co najmniej 22 punkty na 30 możliwych.

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się :

uczeń klasy VIII c Filip Machno (zdobył 28 punktów).

uczeń klasy VIII a Paweł Koźmic (zdobył 28 punktów)

uczeń klasy VIII a Hubert Chodorowski (zdobył 27 punktów)

Paweł i Filip odnieśli już sukcesy w tym konkursie w ubiegłym roku docierając do szczebla wojewódzkiego jako uczniowie klasy 7. Paweł został laureatem, a Filip finalistą. Godnie więc prezentowali nie tylko naszą szkołę, ale i powiat kolbuszowski, gdyż byli jedynymi jego reprezentantami na  tym konkursie.

Całej trójce naszych uczniów życzymy również w tym roku sukcesów na następnych etapach tego konkursu.

Huberta do udziału w konkursie przygotowywała mgr Teresa Franczyk, zaś Pawła i Filipa mgr Bożena Kochanowska Koźmic.

Niestety, jeden punkt zabrakło Dominikowi Dziechciarzowi z klasy 7 d (podopiecznemu mgr Heleny Mazan).

Mamy nadzieję, że uzyskany wynik zmotywuje go do dalszej pracy.

Nauczyciele matematyki