• Pomoc Poli

• 23.10.2022 19:58
        • "POMOC JEDNEJ OSOBIE NIE ZMIENI CAŁEGO ŚWIATA, ALE MOŻE ZMIENIĆ CAŁY ŚWIAT JEDNEJ OSOBY" .... dlatego Szkoła Podstawowa nr 2 im K.K.Baczyńskiego włącza do akcji pomocy malutkej Poli, która walczy z SMA.
          Akcja polega na zbiórce używanej odzieży : ubrania - wszystkie rozmiary, obuwie związane sznurówkami, pościel, firanki, koce, ręczniki, obrusy, torebki.
          Wszystkie rzeczy muszą być DOBRYM lub BARDO DOBRYM.
          Akcja trwa do 7 listopada, przyniesione rzeczy prosimy zostawić w salach lekcyjnych i przekazanie informacji wychowawcy.

• “I Ty możesz zostać MUKO-Mikołajem

• 23.10.2022 18:49
        • Kochani!
          Chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału III edycji wspaniałej akcji “I Ty możesz zostać MUKO-Mikołajem" organizowanej przez Fundację POMOCY CHORYM NA MUKOWISCYDOZĘ „MUKOHELP” .
          MUKO-Mikołaj poszukuje pomocników w zorganizowaniu paczek dla super dzielnych dzieciaków oraz dorosłych zmagających się z mukowiscydozą. POMÓŻMY MU!!!
          Celem akcji jest uszczęśliwienie każdego z podopiecznych fundacji MUKOHELP.
          Fundacja będzie wdzięczna za podarunki w postaci słodyczy lub ozdób świątecznych. (prosimy o zwrócenie uwagi na termin ważności przekazywanych produktów).

Akcja trwa od 24 pażdziernika do 15 listopada. Przyniesione podarunki prosimy przekazać wychowawcy klasy.

Wiemy że możemy na Was liczyć :))