Miło nam poinformować, że mamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego - Galileo.
Konkurs zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie, został przeprowadzony w naszej szkole w marcu br.
Zadania konkursowe polegały na uzupełnieniu testu jednokrotnego wyboru o różnym stopniu trudności.
Dyplom Laureata w konkursie uzyskał:
Jakub Zięba z klasy 8.
Dodatkowo wyróżnienia zdobyli następujący uczniowie:
Kamila Grabiec-klasa 5,
Krzysztof Szymański - klasa 8.
Wszystkim młodym matematykom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie matematyki.
Serdecznie dziękujemy również wszystkim pozostałym uczestnikom. Ich zaangażowanie i chęć sprawdzenia swoich umiejętności w tak prestiżowym konkursie są godne podziwu. Wszyscy wykazali się ogromną wiedzą i determinacją.
Jesteśmy niezwykle dumni z postawy każdego z Was i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły! Mamy nadzieję, że to doświadczenie zmotywuje Was do dalszego rozwijania matematycznych pasji.
Nauczyciele matematyki