• Święto Koloru Pomarańczowego

• Złota Polska Jesień przy pięknej pogodzie, na dobre zawitała w murach naszej szkoły. Dnia 23 września wszyscy przyodziali się w kolory jesieni...było słonecznie i pomarańczowo ..Brawo!!

• Wybory

• Ze względu na zaistniałą sytuację Opiekunowie Samorządu Szkolnego zadecydowali o przesunięciu kampanii, wyborów na przewodniczącego szkoły oraz do Rady Młodzieżowej na termin późniejszy.

Kampania wyborcza rozpocznie się 12 i potrwa do 16 października.Wybory odbędą się w poniedziałek 19 października.

O wszelkich zmianach będziemy Was informować na bieżąco.

• Wybory do samorządu szkolnego

• UWAGA UCZNIOWIE KLAS 7 ORAZ 8 !!!

Jeśli jesteś kreatywny, chętnie angażujesz się w życie szkoły i chcesz ją reprezentować w tym roku szkolnym 2020/2021 zgłoś się do samorządu szkolnego.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do pań : I. Wołoszyn 👱‍ , P. Wrońskiej 👱‍, M. Skrzypczak , A. Zielińskiej do 24 września.

Kampania wyborcza rozpocznie się już 25 września i potrwa do 2 października.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

• Dzień kropki

• 15 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka, dzięki mądrej nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent, inspirując tysiące nauczycieli do działania i celebrowania Dnia Kropki. Oto jak uczniowie świętowali ten niezwykły dzień :

• SPOTKANIA Z RODZICAMI

• Dyrektor SP nr 2 w Kolbuszowej zaprasza wszystkich Rodziców na spotkania z wychowawcami, które odbędą się w poniedziałek 14 września 2020r. w następującym porządku:

16:00 - wszystkie klasy I
            16:15 - wszystkie klasy II
            16:30 - wszystkie klasy III
            16:45 - wszystkie klasy IV
            17:00 - wszystkie klasy V
            17:15 - wszystkie klasy VI
            17:30 - wszystkie klasy VII
            17:45 - wszystkie klasy VIII

Spotkania będą w salach, w których uczniowie mają lekcje .
            We wtorek 15 września o godzinie 17:00 na jadalni szkolnej odbędzie się zebranie Rady Rodziców.
            Prosimy o zastosowanie się podczas spotkań do zaleceń GIS - zasłanianie nosa i ust, dezynfekcja rąk, dystans w miarę możliwości.

• Stołówka szkolna

• Od 7 września będzie możliwość korzystania ze stołówki szkolnej. Deklaracje można pobrać na jadalni szkolnej i tam też można dokonać wpłaty. Za wrzesień opłata wynosi 54 zł. Opłaty będą zbierane codziennie od 7:00 do 15:00.