• Przytul się do drzewa

• 22.05.2022 22:07
      • Przytul się do drzewa
      • Samorząd Szkolny serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskiej kampanii PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA.

Rocznie w Polsce wybucha ponad 6000 pożarów lasów, a praktycznie 77% tych pożarów powstało z winy człowieka! Pokażmy, że los lasów nie jest nam obojętny! Zapraszamy do włączenia się w kampanie PRZYTUL się do DRZEWA.

Na czym polega kampania? Nic skomplikowanego! Wystarczy wyjść na dwór i przytulić się do drzewa, otoczyć je swoją miłością! Zrobić przy tej akcji zdjęcie i wysłać na adres - iwona.woloszyn@sp2.kolbuszowa.pl

Dzięki temu drzewa będą czuły się bezpieczne, a my sprawimy, że takimi małymi krokami jesteśmy w stanie pokazać całej Polsce, że sprzeciwiamy się celowym podpaleniom lasów!

Opiekunowie Samorządu prześlą je do fundacji która zrobi piękną ekologiczną wystawę ukazującą jak nasza miłość do lasów jest w stanie ochronić je przed pożarami.

Wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne ze zgodą na jej publikacje.
        Każdy kto weźmie udział w akcji otrzyma punkty dodatnie.
        Zdjęcia mogą być indywidualne lub w grupach :)

Serdecznie zapraszamy!!!