• Zajęcia i konsultacje w szkole

• 18.05.2020 12:03
      • Dyrektor SP nr 2 informuje, że ograniczenia w funkcjonowaniu szkół i placówek przedłużono do dnia 7 czerwca 2020 r.

Jednocześnie istnieje możliwość zorganizowania zajęć w szkole.

1. Od 18  maja  możliwe są zajęcia rewalidacyjne w szkole ( dla uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego ). Zajęcia są dobrowolne dla uczniów.
        2. Od 25 maja - zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z możliwością prowadzenia zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III szkół podstawowych ( w dalszym ciągu będzie prowadzone nauczanie zdalne dla wszystkich uczniów pozostających w domu.) Zajęcia w szkole są dobrowolne dla uczniów.
        3. Od 25 maja umożliwiamy uczniom klas VIII uczestnictwo na terenie szkoły w konsultacjach indywidualnych lub w małych grupach. Konsultacje mają charakter dobrowolny dla uczniów.
      •

Prosimy wszystkich rodziców lub uczniów zainteresowanych uczestniczeniem w którychś  z  wymienionych zajęć o pilne zgłaszanie się do wychowawców (najlepiej  do czwartku 21 maja do godz. 10:00).  Uczniowie klas ósmych proszeni są o podanie przedmiotu i nazwiska nauczyciela, którego konsultacjami są zainteresowani. Rodzice uczniów  z klas 1-3 proszeni są o podanie godziny, do której dziecko będzie potrzebowało opieki w szkole.