• Gala XVII Festiwalu Teatrów 2018

• 30.01.2019 18:40
      • 13 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Trzęsówce odbyła się Gala XVII Festiwalu Teatrów. Na uroczystość tę zaproszeni zostali również aktorzy zespołu teatralnego „Bez Nazwy” wraz z opiekunami: p. Magdą Kornak i p. Klaudią Serafin.

•      Galę otworzył dyrektor szkoły, p. Krzysztof Wrona, który przywitał gości oraz podziękował wszystkim uczestnikom za przygotowanie wspaniałych spektakli i udział w festiwalu Następnie przystąpiono do ogłoszenia wyników prac komisji konkursowej. Jurorzy nagrodzili artystów w trzech kategoriach: Przedstawienie, Realizacja oraz Aktor. Prowadzące galę prezentowały laureatów, a zaproszeni goście wręczali dyplomy i nagrody. Na telebimie widzowie mogli oglądać fragmenty wyróżnionych przedstawień.

Praca naszego zespołu teatralnego została doceniona. Spektakl Teatr Wolnej Myśli „Pod Białym Orłem” zdobył I miejsce w kategorii Przedstawienie, natomiast Julia Mierzejewska oraz Oliwia Wojdyło otrzymały nagrody za najlepsze kreacje aktorskie (warto nadmienić, że w trakcie przeglądu zaprezentowało się 212 aktorów w 17 spektaklach). Brawo my!

Magda Kornak i Klaudia Serafin