• Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2021

• 08.06.2021 18:46
      • Wyniki  Międzynarodowego Konkursu ,,KANGUR MATEMATYCZNY”

•        22 kwietnia 2021 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.

Większość uczniów, którzy zgłosili się do udziału w konkursie rozwiązywało test konkursowy w szkole. Niektórzy zdecydowali się na formę online, ale organizator zastrzegł sobie, że nie uwzględni ich w opracowanych zestawieniach i nie otrzymają wyróżnień ani nagród.

Znamy już wyniki uczniów, którzy pracowali w trybie stacjonarnym!

W XXX edycji konkursu Kangur Matematyczny wyróżnienia uzyskali:

Nikodem Grabiec      klasa 4 d    (opiekun dydaktyczny – mgr Helena Mazan)

Maciej  Wit              klasa 5 a    (opiekun dydaktyczny – mgr Izabela Posłuszny i mgr Dorota Haptaś)

Hubert Mytych       klasa 5 c     (opiekun dydaktyczny – mgr Bożena Kochanowska - Koźmic)

Hubert Zygo          klasa 6 b     (opiekun dydaktyczny – mgr Bożena Kochanowska - Koźmic)

Paweł Koźmic        klasa 8 a     (opiekun dydaktyczny – mgr Bożena Kochanowska - Koźmic)

Filip   Machno        klasa 8 c     (opiekun dydaktyczny – mgr Bożena Kochanowska - Koźmic)

Tylko 0,25 punktu dzieliło od wyróżnienia ucznia klasy 7 d Dominika Dziechciarza.

Kilka punktów zabrakło z kolei Michałowi Makockiemu z klasy 6 d i Oliwii Sybickiej z 5 a.

Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Każdy z uczestników Konkursu Kangur Matematyczny 2021 otrzymał jeden z wariantów układanki przestrzennej w formie breloczka.

Nauczyciele matematyki.