• Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości - podsumowanie

• 31.05.2019 12:32
      • Jakub Harchut laureatem, a Kamil WIt i Kevin Kozioł finalistami ogólnopolskiej Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości.
      • W dniu 23 maja trzech uczniów klas III gimnazjalnych przy Szkole Podstawowej nr 2 wzięło udział w etapie centralnym Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości organizowanej przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Do etapu centralnego dostało się 90 uczniów z całej Polski, którzy przebrnęli etap szkolny i okręgowy. Ostatni etap polegał na napisaniu testu wielokrotnego wyboru. O jego trudności niech świadczy średnia 7,30 pkt. wszystkich uczestników, przy 20.8 pkt możliwych do zdobycia. Do grona 30 najlepszych zawodników dostał się Jakub Harchut z III e, natomiast Kamil Wit i Kevin Kozioł z III b zostali finalistami Olimpiady.

W etapie ostatnim w gronie 30 najlepszych, Jakub zajął 11 miejsce.

Opiekunem zawodników przygotowanych do Olimpiady był p. Paweł Michno