Spotkanie z policjantem

18.01.2019 16:55
      Spotkanie z policjantem

Uczniowie klas trzecich spotkali się z panią Beatą Chmielowiec,  policjantką z KPP w Kolbuszowej. W ramach zajęć wychowania komunikacyjnego powtórzyli i utrwalili wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zajęcia praktyczne w miasteczku ruchu drogowego przy naszej szkole pomogły zapamiętać   zasady ruchu drogowego.

Pani policjantka chętnie odpowiadała na zadawane przez dzieci pytania.

Uniwersytet Rzeszowski

18.01.2019 16:41
      Młodzi naukowcy

W czerwcu 2018 roku uczniowie klas trzecich zakończyli zajęcia z informatyki w ramach realizacji projektu " Razem odkryjmy świat programowania". Dzieci poznawały tajniki programowania prostych gier i animacji. Na zakończenie projektu organizator, czyli Uniwersytet Rzeszowski zaprosił uczestników zajęć zwizytą do swej siedziy przy ul. Pigonia. Dla gości przygotowano szereg atrakcji, dzieci mogły korzystać z sal wykładowych i przyjrze się z bliska uniwersytetckiemu życiu. Dziękujemy.

Wspólna zabawa we wrotksrni.

18.01.2019 16:27
      Niespodzianka od Świętego Mikołaja.

Z okazji wizyty Świętego Mikołaja nasi Kochani Rodzice sprawili nam  wspaniały prezent! Pojechaliśmy do wrotkarni w Mielcu.

Spędziliśmy tam miło czas na wspaniałej zabawie, a w przerwie można bylo posilić się nieco i wymienić wrażeniami z kolegami i koleżankami. Dziękujemy!!!

Gang Słodziaków.

18.01.2019 16:09
      Witajcie w Gangu Słodziaków.

Uczniowie klas trzecich przystąpili do konkursu czytelniczego przygotowanego przez sieć sklepów Biedronka. W klasie czytaliśmy wspólnie przygody sympatycznych mieszkańców lasu, a nastepnie wymyślaliśmy kolejne przygody zwierzątek. Nasza wyobraźnia nie miała granic. Wymyślone historie opisaliśmy i wysłaliśmy do orgnizatorów konkursu.

W domu każde dziecko czytało rodzicom wypożyczone z biblioteki książki, a w zamian za to panie nagradzały czytelników naklejkami ze Słodziakami.

wyjazd do kina klas trzecich.

18.01.2019 16:01
      Świąteczny seans filmowy.

Klasy trzecie SP wybrały sie do kina "Helios" w Rzeszowie. W okresie przedświątecznej gorączki postanowiliśmy trochę się zrelaksować.
      18 grudnia 2018r. obejrzeliśmy wzruszający film o tematyce bożonarodzeniowej  pt." Grinch".  Piękna animacja i bliska każdemu sercu treść wprowadziła nas w nastrój świąt Bożego Narodzenia.