• Mikołajki w klasie I a i b oraz zerówce

• Na ten dzień ze szczególną niecierpliwością czekały najmłodsze dzieci, czyli uczniowie klas I a i b oraz zerówki. Cóż to była za radość i jakie emocje…Dzieci na powitanie zaśpiewały swojemu gościowi specjalnie przygotowane piosenki. Po krótkiej rozmowie, nadeszła długo oczekiwana chwila – rozdawanie prezentów . Wszystkie grzeczne dzieci otrzymały upominki. Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia ze Świętym Mikołajem. Kiedy wyjątkowy gość wyruszył w dalszą drogę . Wszystkim bardzo podobały się prezenty . Mikołajki to jedno z najwspanialszych świąt w roku, nie tylko dla dzieci.

• Pomocnicy Świętego Mikołaja :)

• Tegoroczna bezśnieżna aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu na szczęście pojawił się dziś 6 grudnia w naszej szkole. Oprócz Mikołaja na korytarzach pełno było elfów, reniferków i skrzatów. Śmiechu i radości było wiele. Na twarzach widać było wielkie wzruszenie i zadowolenie. Wszyscy z niecierpliwością  czekamy na kolejne spotkania z Mikołajem.

• Konkurs na " Najdłuższą brodę Świętego Mikołaja "

• Uwaga !!! Uwaga !!!
            Mikołajowy tydzień rozpoczęty. Jutro z pewnością zawita do Was Święty Mikołaj i może zagości w naszej szkole na dłużej?
            Tak tak :) więc W środę 7 grudnia również zapraszamy wszystkich do przebrania się w strój Mikołaja ( może być  to element jego  stroju ).
             W tym dniu ogłaszamy konkurs na " Najdłuższą brodę Świętego Mikołaja ":)
            Wszystkich przebranych " Brodaczy "zapraszamy do sali 39 na pierwszej długiej przerwie, gdzie Samorząd klasowy zmierzy Wasze brody.  Nagrodzimy najdłuższe 3. Dodatkowo każdy brodaty Mikołaj otrzyma prezent ze znanego już Wam " magicznego pudełka".
            Zapraszamy do zabawy !!!

• Abra - kadabra, czary mary w klasie 1c

• Uczniowie z klasy 1c w trakcie zabawy andrzejkowej mogli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodziankaA wróżby odczytywali z ciasteczek z wróżbamiKażdy mógł sprawdzić jakie imię będzie miała ich sympatia.

Całą imprezę uświetniała fantastyczna muzyka, przy której chętnie wszyscy się bawili.

Zabawa andrzejkowa sprzyjała integracji dzieci, a wspólny poczęstunek uczył przede wszystkim umiejętności dzielenia się.

Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy show.

• Spotkanie z baśnią w klasie 1a

• Klasa 1A omawiała baśń Andersena "Dziewczynka z zapałkami ". Dzieci z ciekawością sluchaly baśni czytanej przez mame jednej z uczennic. Dziękujemy pani Kasi za piękne przeczytanie uczniom baśni.

• Andrzejkowa zabawa w 2c

• W czwartek, 24 listopada sala naszej klasy zamieniła się w magiczne miejsce. Zawitały do nas wróżki , czarownice, sportowcy , służby mundurowe , kotek , Sider Man oraz Harry Potter z Hermioną. Impreza rozpoczęła się słodkim poczęstunkiem , następnie wkroczyliśmy w świat magii i przepowiedni. Przez dziurkę od klucza każdy miał możliwość przelać wosk, by później zobaczyć co czeka go w przyszłości. Jak się okazało większość z nas będzie podróżnikami co bardzo nas cieszy, gdyż lubimy przygody. To jednak nie był koniec przepowiedni. Rodzice przygotowali nam także ciasteczka z miłą niespodzianką. W środku każdego z nich czekała na nas kolejna rada na przyszłość. Wszystkie wróżby traktujemy oczywiście z przymrużeniem oka , ale była to dla nas świetna zabawa. Na zakończenie rozpoczęła się dyskoteka, na której wszyscy fantastycznie się bawili.

Tego dnia wróciliśmy do domu w dobrych humorach

• "Czary mary" wróżby andrzejkowe już za nami - klasa 1a

• W klasie 1A było bardzo bajecznie i kolorowo . Dzieci były przebrane w stroje, aż trudno było ich rozpoznać. W klasie odbyła się dyskoteka następnie wróżby u prawdziwej czarownicy oraz słodki poczęstunek . Wszyscy byli bardzo zadowoleni i z utęsknieniem czekają na następne Andrzejki.