• Rada Młodzieżowa

• Do Miejskiej Rady Młodzieżowej dołączyli:

Maksymilian Nowicki

Jagoda Harchut

Oliwia Sybicka

Maciej Wit

Gratulujemy!!!

• Samorząd Szkolny

• Mamy to!

Mamy wyniki tegorocznych wyników do Samorządu Szkolnego:

Przewodnicząca - Maja Wojdyło

Z-ca przewodniczącej - Emilia Zasowska

Sekretarz - Hubert Chodorowski

Gratulujemy i liczymy na owocną współpracę :)

• Dzień Edukacji Narodowej - życzenia

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze podziękowania za trudną i odpowiedzialną pracę. Kształtowanie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych i najbardziej zaszczytnych zadań.

Życzymy wiary, cierpliwości, niegasnącego zapału, a przede wszystkim satysfakcji z pracy zawodowej, oraz uznania i szacunku ze strony wychowanków.

• Prezentacja kandydatów na przewodniczącego szkoły

• W dniu dzisiejszym, 13 pażdziernika, uczniowie mieli możliwość wysłuchania programów wyborczych tegorocznych kandydatów do Samorządu Szkolnego.

Mamy nadzieje, że te wystąpienia pomogą Wam dobrze zdecydować i zagłosować.

• I miejsce Kasi Sączawy

• Z radością informujemy że nasza uczennica Katarzyna Sączawa, 6 D, wygrała konkurs "Las moich marzeń" zorganizowany przez Nadleśnictwo oraz Starotstwo Powiatowe w Kolbuszowej.

Honorowy patronat objął nad nim również Poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec.

Gratulujemy Kasi i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!!!