• Konsultacje z psychologiem

• 24.11.2021 14:15
      • Szanowni Rodzice !

Pragniemy Państwa uprzejmie poinformować, iż w bieżącym roku szkolnym w naszej szkole   w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej i wsparcia emocjonalnego uczniów w czasie pandemii, będzie możliwość skorzystania z indywidualnych bezpłatnych konsultacji psychologicznych sfinansowanych przez Fundację "Serce". Indywidualne spotkania z psychologiem przewidziane są dla chętnych uczniów, może w nich również uczestniczyć rodzic. Możliwe są także spotkania, pogadanki z zespołem klasowym, gdy w danym terminie nie będzie chętnych uczniów do konsultacji indywidualnych.

Prowadzący konsultacje:
        - Monika Chochla,  mgr psychologii, coach, trenerka kompetencji miękkich,

- Anna Cmokiewicz, mgr pedagogiki, ukończyła studia podyplomowe z pomocy psychologicznej, studentka ostatniego roku psychologii dzieci, młodzieży i rodziny, właścicielka firmy szkoleniowo-edukacyjnej „Rodzina sobie radzi”.

Proponowane terminy : drugi poniedziałek miesiąca, w trakcie zajęć szkolnych od 8:00 do 11:00. Prosimy zgłaszać chętnych uczniów na adres: monikachochla@gmail.com podając imię i nazwisko ucznia, klasę i szkołę.

Harmonogram spotkań:

- 29 listopada 2021r.