• Dzień Kokardy Narodowej

• 07.11.2022 21:25
      •  Samorząd uczniowski ogłasza
                                                        Dniem Kokardy Narodowej

Aby uczcić Narodowe Święto Niepodległości, w czwartek, 10 listopada 2020 r., w Szkole Podstawowej nr 2 obchodzić będziemy Dzień Kokardy Narodowej.

Samorząd Uczniowski zwraca się z prośbą do całej społeczności szkolnej, aby tego dnia wszyscy przypieli biało czerwone kotyliony na znak miłości do ojczyzny i szacunku dla historii.

•  Samorząd uczniowski ogłasza
                                                        Dniem Kokardy Narodowej

Samorząd Uczniowski zwraca się z prośbą do całej społeczności szkolnej, aby tego dnia wszyscy założyli elegancki strój oraz przypieli biało czerwone kotyliony na znak miłości do ojczyzny i szacunku dla historii.