W służbie prawu - relacja

19.01.2024 11:59
      17 stycznia 2024 roku naszą szkołę odwiedzili trzej funkcjonariusze Służby Więziennej aby zrealizować Ogólnopolski program edukacyjny Służby Więziennej związany z prewencją przestępstw wśród młodzieży "W SŁUŻBIE PRAWU" .

Pies w szkole to niezwykłe zjawisko

17.01.2024 22:12
      Pies w szkole to niezwykłe zjawisko, a tym bardziej, jeśli przyprowadzili go funkcjonariusze Służby Więziennej z Dębicy. W środę uczniowie klas VI-VIII poznali Natana, owczarka belgijskiego, który został wyszkolony do wykrywania substancji odurzających i narkotyków.

W SŁUŻBIE PRAWU - lekcja inna niż wszystkie

17.01.2024 22:04
          W dniu dzisiejszym (17 stycznia 2024 roku) odbyło się niecodzienne spotkanie. Przez dwie godziny zegarowe w naszych murach gościliśmy funkcjonariuszy Służby Więziennej z Zakładu Karnego w Dębicy. Spotkanie zorganizowano w ramach Ogólnopolskiego programu edukacyjnego Służby Więziennej związanego z prewencją przestępstw wśród młodzieży „W SŁUŻBIE PRAWU”.
    • Kolędnicy z 5c

09.01.2024 14:39
      Kolędnicy to przebierańcy, którzy w okresie bożonarodzeniowym chodzili po wsiach, od domu do domu, z życzeniami pomyślności w Nowym Roku.
      Klasa 5c  postanowiła kontynuować tę piękną staropolską tradycję i 5 stycznia 2024 r. grupa uczniów przebrana w piękne stroje udała się z kolędą do różnych miejsc w szkole (dyrekcja, sekretariat, sale lekcyjne klas młodszych i starszych).
      Wszystkie spotkania przebiegały w serdecznej atmosferze i dostarczały wiele radości i głębokich przeżyć zarówno samym odwiedzającym jak i tym, którzy ich przyjmowali. Gdy kolędnicy odchodzili można było usłyszeć radosny śpiew:
      ,,Za kolędę dziękujemy,
      zdrowia szczęścia wam życzymy
      na ten Nowy Rok!
    • Podsumowanie pierwszego etapu konkursów kuratoryjnych

06.12.2023 10:42
      Konkursy przedmiotowe organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie  są konkursami prestiżowymi. Uczniowie z tytułem laureata są przyjmowani do dowolnej szkoły średniej w pierwszej kolejności, a tytuł finalisty gwarantuje dodatkowe punkty w przyjęciu do szkoły.

Pierwszy etap na drodze do sukcesu awansując do etapu rejonowego pokonali następujący uczniowie: