• Przygotowania do Świąt

• 19.12.2019 21:58
      • Miesiąc grudzień jest szczególnym czasem, bowiem czekamy na święta Bożego Narodzenia. W naszej szkole był to okres intensywnej pracy, gdyż przygotowywaliśmy się do świąt w szczególny sposób.

• W tym czasie odbywały się ciekawe lekcje, podczas których uczniowie pogłębiali swoją wiedzę o tradycjach i zwyczajach wigilijnych oraz bożonarodzeniowych, śpiewali kolędy i pastorałki, wykonywali ozdoby świąteczne i wreszcie pięknie dekorowali swoje klasy małymi choinkami czy stroikami, by stworzyć świąteczny, magiczny nastrój i przygotować się do wspólnej wigilii.
        Równie miłym akcentem był kiermasz świateczny, na którym sprzedawaliśmy, wykonane przez panią Lidię Wiktor, aniołki oraz świąteczne miotełki. Bardzo dziekujemy za te cudowne symbole świąteczne, które z pewnością upiększą nasze domy. Relację z kiermaszu przekażemy Wam juz niebawem!!