• Wizyta Świętego Mikołaja

• 10.12.2019 08:18
      •

Tegoroczna bezśnieżna aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego  pojawił się on 6 grudnia w naszej szkole.
        Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty.
      •

Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym słodkości, ukrywając je w zakamarkach szkolnych korytarzy, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. W przerwach miedzy lekcjami zamieniali się oni w detektywów i szukali ukrytych czekoladek. Dla każdego znalazła się słodka niespodzianka i dla młodszego i dla starszego, i dla grzecznego i mniej grzecznego. Było dużo radości i uśmiechów. A Ci którzy byli pierwsi mogli wylosować dodatkowe nagrody z „ MAGICZNEGO PUDEŁKA”,  które z pewnością przydadzą się przy najbliższych kartkówkach czy sprawdzianach.

Dziękujemy tym, którzy przyłączyli się do zabawy oraz tym którzy w swoim stroju mieli coś czerwonego lub mikołajowego wprowadzając nas tym samym w szczególny, świąteczny klimat…

Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!