• XVII Gminny Festiwal Papieski w Kupnie

• 11.10.2019 14:07
      • 30 września 2019 r. w Szkole Podstawowej w Kupnie odbyły się eliminacje do XVII Gminnego Festiwalu Papieskiego pod nazwą "Wy jesteście nadzieją świata"
      • Uczniowie naszej szkoły startujący w kategorii muzycznej uzyskali następujące wyniki:

Klasy I-III

Zespół z klasy IIc w składzie: Wiktoria Selwa, Aniela Kołodziej, Róża Kamińska, Oliwia Jadach, Nina Starzec, Zofia Zuber zdobył III miejsce wykonując piosenkę "Święty uśmiechnięty"

Klasy IV-VI

Zespół z klasy Vd w składzie: Kornelia Chodorowska, Hanna Starzec, Jagoda Zielińska, Natalia Foryś zdobył III miejsce wykonując piiosenkę pt "Kochamy Cię Janie Pawle II"

Solistka - Martyna Kozioł z VId piosenką "List do Boga" wywalczyła III miejsce.

Uczniów do konkursu przygotowały panie: Katarzyna Mianowska i Elżbieta Skowrońska.