• 11.11.2020 10:37
      • 11 listopada 1918 to bardzo szczęśliwa data dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia, po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego też każdego roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości.
      • 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🏵🏵

Pielęgnując tradycje polskie10 listopada 2020 r. w naszej szkolnej zerówce obchodziliśmy rocznicę Odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Głównym celem spotkania, które zgromadziło małych patriotów z naszej zerówki było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.

Tego dnia również wzięliśmy udział w akcji ,,Szkoła do hymnu“. Dzieci dokładnie o godz. 11:11 odśpiewały „Mazurka Dąbrowskiego” przyłączając się tym samym do placówek oświatowych z całej Polski, które w ten sposób uczciły rocznicę odzyskania Niepodległości.

Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięci. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych małych zerówkowiczów.😊