• Świąteczna zbiórka żywności

• 02.01.2020 16:58
      • Szkolny Klub Wolontariatu powołany przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kolbuszowej rozpoczął swą działalność od świątecznej zbiórki żywności, która odbyła się 29 i 30 listopada 2019 roku. 22 naszych wolontariuszy zbierało w kolbuszowskich sklepach żywność, która potem zostanie przekazana najbardziej potrzebującym osobom. Akcja corocznie koordynowana jest przez Regionalną Fundację Rozwoju „Serce” i to ona czuwa nad tym, by zebrane produkty trafiły do właściwych osób. Dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie, bo dzięki nim zebrano 1477 kg żywności.