• Pracownicy szkoły

        • Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kolbuszowej

          mgr Jerzy Sitko - dyrektor
          mgr Małgorzata Mazur - zastępca dyrektora

           

          Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kolbuszowej

          Biesiadecki Grzegorz (świetlica, język angielski)
          Cichoń Maciej (urlop)
          Cieśla Bogusław (wychowanie fizyczne, świetlica)
          Czachor Barbara (edukacja wczesnoszkolna)
          Franczyk Michał (wychowanie fizyczne, świetlica)
          Franczyk Teresa (matematyka, technika)
          Gębarowski Grzegorz (wychowanie fizyczne, świetlica)
          Gul Agnieszka (język angielski)
          Haptaś Dorota (biblioteka)
          Jagodzińska Jolanta (edukacja wczesnoszkolna)
          Jagodzińska Małgorzata (historia, świetlica)
          Januszek Anna (język polski, rewalidacja)
          Kłosowska Renata (fizyka, rewalidacja)
          Kochanowska-Koźmic Bożena (matematyka)
          Kokoszyńska Renata (edukacja wczesnoszkolna)
          Kornak Grzegorz (biblioteka, świetlica)
          Kornak Magda (język polski)
          Kożuchowska Małgorzata (urlop)
          Krawczyk Marta (chemia)
          Lelek Halina (wychowanie przedszkolne)
          Łagowska Magdalena (pedagog szkolny)
          Mazan Helena (matematyka)
          Mazur Małgorzata (język polski, rewalidacja)
          ks. Mazurek Wojciech (religia)
          Mianowska Katarzyna (religia)
          Michno Paweł (historia, wiedza o społeczeństwie, doradztwo zawodowe, świetlica)
          Mierzwa Beata (język niemiecki, rewalidacja)
          Pawełek Alicja (edukacja wczesnoszkolna)
          Pawlina Dariusz (edukacja dla bezpieczeństwa, technika, informatyka)
          ks. Pelczar Przemysław (religia)
          Pierzchała Danuta (biologia)
          Posłuszny Izabela (matematyka)
          Salach Magdalena (język angielski)
          Serafin Klaudia (język polski)
          Serafin-Kochanowicz Małgorzata (język francuski, geografia)
          Sitko Jerzy (świetlica)
          Sito Wioletta (edukacja wczesnoszkolna)
          Skowrońska Elżbieta (muzyka, świetlica)
          Skowrońska-Sitko Marta  (plastyka)
          Skrzypczak Marta (edukacja wczesnoszkolna)
          Słotwińska Agnieszka (fizyka, informatyka)
          Snopkowska Halina (język polski)
          Sobolewska Aneta (zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze)
          Sondej Małgorzata (edukacja wczesnoszkolna)
          Stagraczyńska-Domin Lucyna (geografia)
          Styga Krystyna (informatyka, technika)
          Sybicki Stanisław (zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze)
          Szafraniec Barbara (rewalidacja)
          Szalony Robert (wychowanie fizyczne)
          Tomaszewska Magdalena (edukacja wczesnoszkolna)
          Trzyna Anna (historia, wiedza o społeczeństwie)
          Wiktor Lidia (przyroda, plastyka)
          Winiarska Urszula (edukacja wczesnoszkolna)
          Wołoszyn Iwona (język angielski)
          Wrońska Patrycja (edukacja wczesnoszkolna)
          Wyka Wioletta (język polski)
          Zawada Wojciech (wychowanie fizyczne)
          Zielińska Aleksandra (wychowanie do życia w rodzinie, wychowanie fizyczne, rewalidacja)
          Zuber Sebastian (język angielski)

          Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kolbuszowej

          Arian Ewa
          Bakaj Barbara
          Chmielowiec Halina
          Czachor Andrzej
          Dec Jan
          Drewnicka Elżbieta
          Gorzelany Stanisław
          Jemioło Honorata
          Kokoszyński Piotr
          Koźmic Władysław
          Micek Halina
          Michno Danuta
          Piękoś Ewa
          Piękoś Franciszek
          Selwa Janina
          Sito Alicja
          Ziętek Dorota