Andrzejki klasy 3b w Budach Głogowskich.

29.11.2021 17:25
      Andrzejkowy wyjazd do ośrodka " Natura"

24 listopada nasza klasa odwiedziła ośrodek " Natura" w Budach Głogowskich. Zostaliśmy tam bardzo miło przyjęci. Pod okiem instrutorów uczyliśmy się robić mydełka zaachowe oraz poznaliśmy budowę i zasady działania aparatu fotograficznego. Każdy z nas zrobił zdjęcie koledze lub koleżance zgodnie ze wskazówkami opiekuna pracowni.

Po zajęciach czekaly na nas smakolyki: drożdżówki, popkorn i pyszne napoje, a gdy pokrzepiliśmy siły bawiliśmy się w sali zabaw a potem na super dyskotece!

Dziękujemy!!!

• Zbiórka karmy dla przytuliska!!!

06.11.2021 09:13

UWAGA, UWAGA !!!

Dorośli i dzieciaki, pomóżcie nakarmić psiaki i kociaki !!!

SAMORZĄD SZKOLNY

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI

Zamiast lizaka - kup karmę dla psiaka !!!”

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w organizowanej przez naszą szkołę zbiórkę karmy, misek, legowisk, zabawek i środków do pielęgnacji dla psów i kotów przebywających w przytulisku dla bezdomnych zwierząt w Kolbuszowej .

Akcja trwa od 9 do 30 listopada. Przyniesione produkty uczniowie klas I - III mogą zostawić pudełku ustawionym przy sklepiku szkolnym lub przekazują wychowawcy.

Bardzo prosimy o wsparcie i pomoc w przy w gotowaniu paczuszek dla naszych pupili.

Uczniowie klas starszych, którzy również chcą dołączyć do akcji prosimy również o zostawienie smakołyków dla czworonogów w podpisanym pudełku obok naszego sklepiku.

Każdy uczestnik biorący udział w akcji zostanie nagrodzony punktami dodatnimi. Prosimy o podpisanie pozostawianych paczuszek dla zwierząt. ( imię , nazwisko oraz klasa)

• Dzień Chłopaków w 3b.

20.10.2021 09:17
      Dzień Chłopaka w 3b

W czwartek pomimo deszczu i zimna w naszej klasie pzapanowała bardzo ciepła atmosfera. Nasi koledzy świętowali Dzień Chłopaka, a my, dziewczyny podarowałyśmy im drobne upominki, jako dowod naszej przyjaźni.Potem wszysy udaliśmy się do zaprzyjaźnionej pizzerii, gdzie miło i bardzo przyjemie spędziliśmy czas.

Na zakończenie radosnego dnia zrobiliśmy klasowe zdjęcie.

Dziękujemy Rodzicom za umożliwienie nam spędzenia tego dnia w miłej atmosferze.

• Dzień Dziecka w klasie 2b

20.10.2021 09:15
      Dzień Dziecka w klasie 2b

1 czerwca dzieci z naszej klasy wspólnie z rodzicami świętowały nie tylko Dzień Dziecka, ale również Dzień Rodziny.Po lekcjach, wraz z rodzicami, rodzeństwem i wychowawcą bawiliśmy się w Parku Dinozaurów w Brzezówce.

Dzięki ciekawym opowieściom j przewodniczki, pani Moniki i mamy naszej  koleżanki Ani,  poznaliśmy zwyczaje wymarłych gadów, zwiedziliśmy wioskę indiańską oraz podziwialiśmy wspaniałe zwierzęta żyjące na afrykańskiej sawannie.

Po  długiej i wyczerpującej  wędrówce zregenerowaliśmy nadwątlone siły pieczonymi kiełbaskami, a nastepnie próbowaliśmy swoich sił w parku linowym i  na trampolinach. Czekały również na nas atrakcje na placu zabaw: zjeżdżalnie, pływanie łódkami i wiele innych wciągających zabaw.  Wróciliśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi , że spędziliśmy ten dzień wspólnie z rodzicami.

8 marca w klasie 3 a

09.03.2020 23:35