• Przedsiębiorczy gimnazjaliści

• 26.02.2019 23:02
      • Gimnazjaliści z "dwójki" wśród najlepszych w Polsce
      • Siedmiu uczniów klas III gimnazjalnych naszej szkoły wzięło udział w Szkolnej Olimpiadzie Przesiębiorczości.

8 stycznia nasi chłopcy napisali test eliminacji szkolnych. W dniu 25 lutego ukazaly się oficjalne wyniki pierwszego etapu. Do etapu okręgowego zakwalifikowanii zostali: Kevin Kozioł i Kamil Wit z IIIB oraz Jakub Harchut z IIIE. Trzech uczniów w kolejnym etapie tworzyć będzie zespół, który weźmie udział w Interaktywnej Grze Menedżerskiej. Drużyna z dwójki została zakwalifikowana do kolejnego etapu jako jedna spośród 100 zespołów z całej Polski.

Etap okręgowy Olimpiady Przedsiębiorczości zostanie rozegrany w dniach 25 marca - 1 kwietnia 2019 r. Do etapu centralnego zakwalifikuje się 30 najlepszych zespołów z etapu okręgowego.

Opiekunem uczestniików Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości jest p. Paweł Michno