• Widok od strony ul. Obrońców Pokoju
    • Widok od ul. Fryderyka Chopina
    • Widok na wejście główne od ulicy Obrońców Pokoju
          • Apel szkolny

25 marca zebraliśmy się na apelu szkolnym, aby rozdać dyplomy📜i nagrody🎁za konkursy zorganizowane przez Samorząd Uczniowski oraz wychowawców klas 2.

Dziękujemy🩷💚Radzie Rodziców która, jak zawsze, wspiera działania szkoły oraz samorządu uczniowskiego przyczyniając się do tego, iż sprawiamy naszym młodszym i starszym pociechom wielką radość 🥰

• Wyniki konkursu Wielkanocnego

Dnia 2️⃣2️⃣ marca nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na " Najpiękniejszą kartkę Wielkanocną". Coraz rzadziej wysyłamy tradycyjnie ręcznie robione kartki świąteczne. Szkoła Podstawowa nr 2 od lat kultywuje tradycję wykonywania i wysyłania kartek. Po ogłoszeniu wyników przekazujemy je emerytowanym pracownikom naszej placówki oraz lokalnym instytucjom. W tym roku Jury potwierdziło, że wybór w konkursie był niełatwy. Pomysłowość i barwność kartek najlepiej ukażą zdjęcia.

• Występ klas II

25 marca odbyło się w naszej szkole przedstawienie przybliżające tradycje wielkanocne. Inscenizacja została przygotowana przez uczniów klas II pod kierunkiem pani J. Jagodzińskiej, pani M. Tomaszewskiej oraz pani M.Haracz. Przedstawienie obejrzeli zaproszeni goście, między innymi pan Dyrektor J.Sitko. Pierwsza część przedstawienia ukazywała sceny związane z Wielkim Tygodniem. W drugiej części mali artyści przedstawili symbole i tradycje związane z nadchodzącymi świętami. Spektakl był wzbogacony odpowiednimi piosenkami wielkanocnymi. Wszystkich widzów i małych i dużych zachwyciła świetna gra aktorów.

• Galeria zDjęć

• Czwartek28.03.2024